WDBR2-15RKTW
WDBR2-15RKTW Welwyn (TT electronics)
wdbr.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Thick Film 15 Ohm 10% 2000W 600ppm/°C Faston Bolt-On Bulk
на замовлення 280 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WDBR2-15RKTW WDBR2-15RKTW Виробник : Welwyn (TT electronics) wdbr.pdf Res Thick Film 15 Ohm 10% 2000W 600ppm/°C Faston Bolt-On Bulk