Продукція > WINSTAR DISPLAY > WF0096ATYAA3DNN0
WF0096ATYAA3DNN0
WF0096ATYAA3DNN0 Winstar Display
WF0096ATYAA3DNN0.pdf
Виробник: Winstar Display
Description: 0.96" TFT 80x160
Packaging: Tray
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: Serial
Viewing Area: 11.40mm W x 22.27mm H
Dot Pixels: 160 x 80
Controller Type: ST7735S
Diagonal Screen Size: 0.96" (24.38mm)