Продукція > WINSTAR DISPLAY > WF0128BTYAA4DNN0
WF0128BTYAA4DNN0
WF0128BTYAA4DNN0 Winstar Display
a683f20130614723376032810150d806.pdf
Виробник: Winstar Display
Description: IPS 1.28 inch Round TFT LCD Disp
Packaging: Tray
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: SPI
Viewing Area: 35.20mm W x 37.24mm H
Dot Pixels: 240 x 240
Controller Type: GC9A01
Diagonal Screen Size: 1.3" (33.02mm)
Background Color: Black
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Part Status: Active
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IPS 1.28 inch Round TFT LCD Disp, Packaging: Tray, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: SPI, Viewing Area: 35.20mm W x 37.24mm H, Dot Pixels: 240 x 240, Controller Type: GC9A01, Diagonal Screen Size: 1.3" (33.02mm), Background Color: Black, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Active.