WF04Q1421BTL
WF04Q1421BTL Walsin Technology Corporation
ASC_WFxxQ&R.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: RES 1.42K OHM 0.1% 1/10W 0402
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 1.42 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 1.42K OHM 0.1% 1/10W 0402, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 1.42 kOhms.
Інші пропозиції WF04Q1421BTL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF04Q1421BTL WF04Q1421BTL Виробник : Walsin Technology Corporation ASC_WFxxQ&R.pdf Description: RES 1.42K OHM 0.1% 1/10W 0402
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 1.42 kOhms