WF04T2702DTL
WF04T2702DTL Walsin Technology Corporation
71762055050067asc_wfxxt.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thin Film 0402 27K Ohm 0.5% 0.063W(1/16W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R Medical
на замовлення 50000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF04T2702DTL WF04T2702DTL Виробник : Walsin Technology Corporation 71762055050067asc_wfxxt.pdf Res Thin Film 0402 27K Ohm 0.5% 0.063W(1/16W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R Medical