WF04U2402BTL
WF04U2402BTL Walsin Technology Corporation
asc_wfxxtu_v01.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thin Film 0402 24K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Medical
на замовлення 280000 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF04U2402BTL WF04U2402BTL Виробник : Walsin Technology Corporation asc_wfxxtu_v01.pdf Res Thin Film 0402 24K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Medical
Кількість Ціна