WF04U30R0BTL
WF04U30R0BTL Walsin Technology Corporation
asc_wfxxtu_v01.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thin Film 0402 30 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Medical
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF04U30R0BTL WF04U30R0BTL Виробник : Walsin Technology Corporation asc_wfxxtu_v01.pdf Res Thin Film 0402 30 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Medical