WF04W1001BTL
WF04W1001BTL Walsin Technology Corporation
wfxxfw.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thin Film 0402 1K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±10ppm/°C Pad SMD T/R Medical
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF04W1001BTL WF04W1001BTL Виробник : Walsin Technology Corporation wfxxfw.pdf Res Thin Film 0402 1K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±10ppm/°C Pad SMD T/R Medical