WF06P3R30FTL
WF06P3R30FTL Walsin Technology Corporation
asc_wfxxp.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 0603 3.3 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 195000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF06P3R30FTL WF06P3R30FTL Виробник : Walsin Technology Corporation asc_wfxxp.pdf Res Thick Film 0603 3.3 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R