WF06Q1000FTL
WF06Q1000FTL Walsin Technology Corporation
asc_wfxxq.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thin Film 0603 100 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R Medical
на замовлення 180000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF06Q1000FTL WF06Q1000FTL Виробник : Walsin Technology Corporation asc_wfxxq.pdf Res Thin Film 0603 100 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R Medical