WF06Q1001FTL
WF06Q1001FTL Walsin Technology Corporation
asc_wfxxq.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thin Film 0603 1K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R Medical
на замовлення 35000 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF06Q1001FTL WF06Q1001FTL Виробник : Walsin Technology Corporation asc_wfxxq.pdf Res Thin Film 0603 1K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R Medical