WF06R10R0BTL
WF06R10R0BTL Walsin Technology Corporation
wfxxqr.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thin Film 0603 10 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Medical
на замовлення 25000 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF06R10R0BTL WF06R10R0BTL Виробник : Walsin Technology Corporation wfxxqr.pdf Res Thin Film 0603 10 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Medical