WF06R1501BTL
WF06R1501BTL Walsin Technology Corporation
wfxxqr.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thin Film 0603 1.5K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD Medical T/R
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF06R1501BTL WF06R1501BTL Виробник : Walsin Technology Corporation wfxxqr.pdf Res Thin Film 0603 1.5K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD Medical T/R