WF10-2306-10B
Код товару: 220098
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Корпусні та встановлювальні вироби > Корпуси
товару немає в наявності
очікується 1 шт:
1 шт - очікується
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF10-2306-10B WF10-2306-10B Виробник : LANBERG WF10-2306-10B.pdf Category: 19inch Enclosures
Description: Enclosure: rack cabinet; Standard: 10"; 6U; black; Z: 310mm; X: 280mm
Type of enclosure: rack cabinet
Standard: 10"
Useful height (U): 6U
Body colour: black
Dimension Z: 310mm
Dimension X: 280mm