WF101LSYFPLHGV# Winstar Display Co., Ltd
WF101LSYFPLHGV%23.pdf
Виробник: Winstar Display Co., Ltd
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10.1" For HDMI Signal Interface, Packaging: Tray, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: USB, Viewing Area: 218.00mm W x 137.00mm H, Dot Pixels: 1280 x 800 (WXGA1), Controller Type: GT928, Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm), Background Color: Black, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.
Інші пропозиції WF101LSYFPLHGV#
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
WF101LSYFPLHGV WF101LSYFPLHGV Виробник : Winstar Display 7c95f37240b179ba458dc28ec2eb835a.pdf Description: 10.1" For HDMI Signal Interface
Packaging: Tray
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: USB
Viewing Area: 218.00mm W x 137.00mm H
Dot Pixels: 1280 x 800 (WXGA1)
Controller Type: GT928
Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm)