WF10P3302FTL
WF10P3302FTL Walsin Technology Corporation
asc_wfxxp.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 1210 33K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 45000 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF10P3302FTL WF10P3302FTL Виробник : Walsin Technology Corporation asc_wfxxp.pdf Res Thick Film 1210 33K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R