WF12R3013BTL
WF12R3013BTL Walsin Technology Corporation
wfxxqr.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thin Film 1206 301K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Pad SMD Medical T/R
на замовлення 175000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF12R3013BTL WF12R3013BTL Виробник : Walsin Technology Corporation wfxxqr.pdf Res Thin Film 1206 301K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Pad SMD Medical T/R