WF12R5R60BTL
WF12R5R60BTL Walsin Technology Corporation
ASC_WFxxQ&R.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: RES 5.6 OHM 0.1% 0.25W 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 5.6 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 5.6 OHM 0.1% 0.25W 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 5.6 Ohms.
Інші пропозиції WF12R5R60BTL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF12R5R60BTL WF12R5R60BTL Виробник : Walsin Technology Corporation ASC_WFxxQ&R.pdf Description: RES 5.6 OHM 0.1% 0.25W 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 5.6 Ohms