WF12T1000FTL
WF12T1000FTL Walsin Technology Corporation
71762055050067asc_wfxxt.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thin Film 1206 100 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R Medical
на замовлення 120000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF12T1000FTL WF12T1000FTL Виробник : Walsin Technology Corporation 71762055050067asc_wfxxt.pdf Res Thin Film 1206 100 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R Medical