WF12T10R0FTL
WF12T10R0FTL Walsin Technology Corporation
71762055050067asc_wfxxt.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thin Film 1206 10 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R Medical
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF12T10R0FTL WF12T10R0FTL Виробник : Walsin Technology Corporation 71762055050067asc_wfxxt.pdf Res Thin Film 1206 10 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R Medical