WF12T1201FTL
WF12T1201FTL Walsin Technology Corporation
71762055050067asc_wfxxt.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thin Film 1206 1.2K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R Medical
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF12T1201FTL WF12T1201FTL Виробник : Walsin Technology Corporation 71762055050067asc_wfxxt.pdf Res Thin Film 1206 1.2K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R Medical