WF12W5602ATL Walsin Technology Corporation
2705066769037069asc_wfxxw.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thin Film 1206 56K Ohm 0.05% 0.25W(1/4W) ±10ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF12W5602ATL Виробник : Walsin Technology Corporation 2705066769037069asc_wfxxw.pdf Res Thin Film 1206 56K Ohm 0.05% 0.25W(1/4W) ±10ppm/°C Pad SMD T/R