WF20V106 JTL
WF20V106 JTL MULTICOMP PRO
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - WF20V106 JTL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 10 Mohm, ± 5%, 500 mW, 2010 [Metrisch 5025]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 500mW
Widerstandstyp: Hochspannung
isCanonical: N
Widerstand: 10Mohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: 15°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: 5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MP WF Series
productTraceability: No
Nennspannung: 2kV
Betriebstemperatur, max.: 35°C
Produktbreite: 2.5mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 6680 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - WF20V106 JTL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 10 Mohm, ± 5%, 500 mW, 2010 [Metrisch 5025], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 500mW, Widerstandstyp: Hochspannung, isCanonical: N, Widerstand: 10Mohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: 15°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MP WF Series, productTraceability: No, Nennspannung: 2kV, Betriebstemperatur, max.: 35°C, Produktbreite: 2.5mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF20V106 JTL WF20V106 JTL Виробник : MULTICOMP PRO Description: MULTICOMP PRO - WF20V106 JTL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 10 Mohm, ± 5%, 500 mW, 2010 [Metrisch 5025]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 500mW
Widerstandstyp: Hochspannung
isCanonical: Y
Widerstand: 10Mohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: 15°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Produktlänge: 5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MP WF Series
productTraceability: No
Nennspannung: 2kV
Betriebstemperatur, max.: 35°C
Produktbreite: 2.5mm