Продукція > WINSTAR > WF24FTLAJDNN0#
WF24FTLAJDNN0# Winstar
WF24FTLAJDNN0_Winstar.pdf
Виробник: Winstar
TFT-дисплей, Uживл, В = 2,5...3,3, Активна обл. екрану = 36,72 х 48,96 мм, Вид. діаг. (розм. пан.) = 2,4 ", Розм. точки (пікс.) = 240 x 320, Тексп, °С = -20...+70, Тип, колір підсв. = Пропускаючий, білий,... Група товару: Дисплеї Корпус: 42.72х60.26х2.2mm
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 3 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Написати відгук
TFT-дисплей, Uживл, В = 2,5...3,3, Активна обл. екрану = 36,72 х 48,96 мм, Вид. діаг. (розм. пан.) = 2,4 ", Розм. точки (пікс.) = 240 x 320, Тексп, °С = -20...+70, Тип, колір підсв. = Пропускаючий, білий,... Група товару: Дисплеї Корпус: 42.72х60.26х2.2mm, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції WF24FTLAJDNN0#
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF24FTLAJDNN0# WF24FTLAJDNN0# Виробник : Winstar Display Co., Ltd WF24FTLAJDNN0%23.pdf 2,4inch, T=Backlight (LED,white), L=W.T.12:00, A=TFT LCD, J=240x320, D=18-bit RGB type interface, N=Without control board, N=without touch screen, TFT-идикатор (замена для SF-TC240T-9370B3-T) Група товару: Індикатори, дисплеї Од. вим: шт
товару немає в наявності
WF24FTLAJDNN0# WF24FTLAJDNN0# Виробник : Winstar Display Co., Ltd WF24FTLAJDNN0%23.pdf 2,4inch, T=Backlight (LED,white), L=W.T.12:00, A=TFT LCD, J=240x320, D=18-bit RGB type interface, N=Without control board, N=without touch screen, TFT-идикатор (замена для SF-TC240T-9370B3-T) Група товару: РКІ графічні TFT Од. вим: шт
товару немає в наявності