WF25P1R2 JTL
WF25P1R2 JTL Walsin Technology Corporation
asc_wfxxp.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 2512 1.2 Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 4050 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF25P1R2 JTL WF25P1R2 JTL Виробник : Walsin Technology Corporation asc_wfxxp.pdf Res Thick Film 2512 1.2 Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Pad SMD T/R