WF25P220 JTL
WF25P220 JTL Walsin Technology Corporation
asc_wfxxp.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 2512 22 Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 4250 шт:
Написати відгук