WF25P270 JTL
WF25P270 JTL Walsin Technology Corporation
asc_wfxxp.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 2512 27 Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 7700 шт:
Написати відгук