WF25P271 JTL
WF25P271 JTL Walsin Technology Corporation
asc_wfxxp.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 2512 270 Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 3950 шт:
Написати відгук