Продукція > WALSIN > WF25P2R7JTL
WF25P2R7JTL
WF25P2R7JTL WALSIN
ASC_WF25-20-12P_V10.pdf
Виробник: WALSIN
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 2.7Ω; 2W; ±5%; 300V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 2512
Case - mm: 6432
Resistance: 2.7Ω
Power: 2W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 300V
Max. overload voltage: 500V
Operating temperature: -55...155°C
на замовлення 6600 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 2.7Ω; 2W; ±5%; 300V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 2512, Case - mm: 6432, Resistance: 2.7Ω, Power: 2W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 300V, Max. overload voltage: 500V, Operating temperature: -55...155°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF25P2R7 JTL WF25P2R7 JTL Виробник : Walsin Technology Corporation asc_wfxxp.pdf Res Thick Film 2512 2.7 Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Pad SMD T/R
Кількість Ціна
WF25P2R7JTL Виробник : Walsin WF25-20-12P_V10.pdf Чіп-резистор smd, R = 2,7 Ом, Розм = 2512, Точн., % = 5, Р, Вт = 2, Тексп, °C = -55...+155, ТКО, ppm/°C = 100,... Група товару: Резистори Корпус: 2512 Од. вим: 100 шт