WF25P390 JTL Walsin Technology Corporation
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 2512 39 Ohm 5% 2W ±100ppm/C Pad SMD T/R
на замовлення 5650 шт:
Написати відгук
Чіп-резистор smd, R = 39 Ом, Розм = 2512, Точн., % = 5, Р, Вт = 2, Тексп, °C = -55...+155,... Група товару: Резистори Корпус: 2512 Од. вим: 100 шт, кількість в упаковці: 4000 шт.
Інші пропозиції WF25P390 JTL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF25P390JTL Виробник : Walsin WF25-20-12P_V10.pdf Чіп-резистор smd, R = 39 Ом, Розм = 2512, Точн., % = 5, Р, Вт = 2, Тексп, °C = -55...+155,... Група товару: Резистори Корпус: 2512 Од. вим: 100 шт