WF25P391JTL
WF25P391JTL Walsin Technology Corporation
asc_wfxxp.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 2512 390 Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 7220 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції WF25P391JTL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF25P391 JTL WF25P391 JTL Виробник : Walsin Technology Corporation asc_wfxxp.pdf Res Thick Film 2512 390 Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Pad SMD T/R