WF25P5R6JTL Walsin Technology Corporation
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 2512 5.6 Ohm 5% 2W ±100ppm/C Pad SMD T/R
на замовлення 5477 шт:
Написати відгук