WF25P683 JTL
WF25P683 JTL Walsin Technology Corporation
asc_wfxxp.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 2512 68K Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 10300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 68kΩ; 2W; ±5%; 300V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 2512, Case - mm: 6432, Resistance: 68kΩ, Power: 2W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 300V, Max. overload voltage: 500V, Operating temperature: -55...155°C.
Інші пропозиції WF25P683 JTL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF25P683JTL WF25P683JTL Виробник : WALSIN ASC_WF25-20-12P_V10.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 68kΩ; 2W; ±5%; 300V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 2512
Case - mm: 6432
Resistance: 68kΩ
Power: 2W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 300V
Max. overload voltage: 500V
Operating temperature: -55...155°C