WF25P822 JTL Walsin Technology Corporation
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 2512 8.2K Ohm 5% 2W ±100ppm/C Pad SMD T/R
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук