WF35UTYAIDNG0
WF35UTYAIDNG0 Winstar Display
WF35UTYAIDNG0.pdf
Виробник: Winstar Display
Description: 3.5" TFT IPS LCD Display
Packaging: Tray
Display Type: TFT - Color
Backlight: Without Backlight
Interface: MCU
Viewing Area: 49.76mm W x 74.24mm H
Controller Type: ILI9488
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
3,5inch TFT / U=series / T=Backlight (LED,white) / Y=transmissive,W.T. IPS / A=TFT LCD / I=320x480 / D=digital signal type / N= interface wo control board / G=capacitive touch screen (G-G) Група товару: Рідкокристалічні індикатори (РКІ) Од. вим: шт.
Інші пропозиції WF35UTYAIDNG0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF35UTYAIDNG0# Виробник : Winstar Display Co., Ltd WF35UTYAIDNG0%23.pdf 3,5inch TFT / U=series / T=Backlight (LED,white) / Y=transmissive,W.T. IPS / A=TFT LCD / I=320x480 / D=digital signal type / N= interface wo control board / G=capacitive touch screen (G-G) Група товару: Індикатори, дисплеї Од. вим: шт
товару немає в наявності
WF35UTYAIDNG0# Виробник : Winstar Display Co., Ltd WF35UTYAIDNG0%23.pdf 3,5inch TFT / U=series / T=Backlight (LED,white) / Y=transmissive,W.T. IPS / A=TFT LCD / I=320x480 / D=digital signal type / N= interface wo control board / G=capacitive touch screen (G-G) Група товару: РКІ графічні TFT Од. вим: шт
товару немає в наявності