WF35UTYAIDNN0
WF35UTYAIDNN0 Winstar Display Co., Ltd
WF35UTYAIDNN0%23.pdf
Виробник: Winstar Display Co., Ltd
3,5inch TFT / U=series / T=Backlight (LED,white) / Y=transmissive,W.T. IPS TFT / A=TFT LCD / I=320x480 / D=digital type signal / N=interface without control board / N= wo touch screen Група товару: Індикатори, дисплеї Од. вим: шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.5" TFT IPS LCD Display, Packaging: Tray, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: 8-Bit/16-Bit/18-Bit (RGB), MCU, SPI, Viewing Area: 49.76mm W x 74.24mm H, Dot Pixels: 480 x 320 (HVGA), Controller Type: ILI9488, Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm), Background Color: Black, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Non-Touch.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WF35UTYAIDNN0 WF35UTYAIDNN0 Виробник : Winstar Display Co., Ltd WF35UTYAIDNN0%23.pdf 3,5inch TFT / U=series / T=Backlight (LED,white) / Y=transmissive,W.T. IPS TFT / A=TFT LCD / I=320x480 / D=digital type signal / N=interface without control board / N= wo touch screen Група товару: РКІ графічні TFT Од. вим: шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
WF35UTYAIDNN0 WF35UTYAIDNN0 Виробник : Winstar Display Co., Ltd WF35UTYAIDNN0%23.pdf 3,5inch TFT / U=series / T=Backlight (LED,white) / Y=transmissive,W.T. IPS TFT / A=TFT LCD / I=320x480 / D=digital type signal / N=interface without control board / N= wo touch screen Група товару: Рідкокристалічні індикатори (РКІ) Од. вим: шт
WF35UTYAIDNN0 WF35UTYAIDNN0 Виробник : Winstar Display WF35UTYAIDNN0.pdf Description: 3.5" TFT IPS LCD Display
Packaging: Tray
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: 8-Bit/16-Bit/18-Bit (RGB), MCU, SPI
Viewing Area: 49.76mm W x 74.24mm H
Dot Pixels: 480 x 320 (HVGA)
Controller Type: ILI9488
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)