Продукція > VISHAY DALE > WFCP0402R0120FE66
WFCP0402R0120FE66
WFCP0402R0120FE66 Vishay Dale
wfcp.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.012 OHM .25 W 1% 0402 SMD
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 12 mOhms
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: RES 0.012 OHM .25 W 1% 0402 SMD, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 12 mOhms.
Мінімальне замовлення: 14
Мінімальне замовлення: 8
WFCP0402R0120FE66 WFCP0402R0120FE66 Виробник : Vishay Dale wfcp.pdf Description: RES 0.012 OHM .25 W 1% 0402 SMD
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 12 mOhms