Продукція > VISHAY DALE > WFCP0603R0150FE66
WFCP0603R0150FE66
WFCP0603R0150FE66 Vishay Dale
wfcp.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.015 OHM .5 W 1% 0603 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Current Sense
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Resistance: 15 MOhms
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
Description: RES 0.015 OHM .5 W 1% 0603 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Resistance: 15 MOhms.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
WFCP0603R0150FE66 WFCP0603R0150FE66 Виробник : Vishay Dale wfcp.pdf Description: RES 0.015 OHM .5 W 1% 0603 SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Resistance: 15 MOhms