Продукція > VISHAY > WFK0612R0100FE66
WFK0612R0100FE66
WFK0612R0100FE66 VISHAY
VISH-S-A0023860267-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - WFK0612R0100FE66 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 4 Anschlüsse, 0.01 ohm, WFK Series, 0612 [Metrisch 1632]
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0612 [Metrisch 1632]
Widerstandstechnologie: Metallfolienwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 1W
isCanonical: Y
Widerstand: 0.01ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WFK Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 170°C
Produktbreite: 3.1mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 4780 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 42
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - WFK0612R0100FE66 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 4 Anschlüsse, 0.01 ohm, WFK Series, 0612 [Metrisch 1632], tariffCode: 85332900, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0612 [Metrisch 1632], Widerstandstechnologie: Metallfolienwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 1W, isCanonical: Y, Widerstand: 0.01ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: WFK Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 170°C, Produktbreite: 3.1mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WFK0612R0100FE66 WFK0612R0100FE66 Виробник : VISHAY VISH-S-A0023860267-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - WFK0612R0100FE66 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 4 Anschlüsse, 0.01 ohm, WFK Series, 0612 [Metrisch 1632]
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 1W
Widerstand: 0.01ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WFK Series
productTraceability: No
Produktbreite: 3.1mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
WFK0612R0100FE66 WFK0612R0100FE66 Виробник : Vishay / Dale Current Sense Resistors - SMD .01 OHM 1% 1W