Продукція > VISHAY DALE > WFMA2512R0100FEA
WFMA2512R0100FEA
WFMA2512R0100FEA Vishay Dale
wfm.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.01 OHM 3.0 W 1% 2512 SMD
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient: ±110ppm/°C
Size / Dimension: 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 10 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.01 OHM 3.0 W 1% 2512 SMD, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6332 Metric), Temperature Coefficient: ±110ppm/°C, Size / Dimension: 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 10 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WFMA2512R0100FEA WFMA2512R0100FEA Виробник : Vishay Dale wfm.pdf Description: RES 0.01 OHM 3.0 W 1% 2512 SMD
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 10 mOhms