Продукція > VISHAY DALE > WFMB2010R1500FEA
WFMB2010R1500FEA
WFMB2010R1500FEA Vishay Dale
wfm.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.15 OHM 2.0 W 1% 2010 SMD
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 150 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.15 OHM 2.0 W 1% 2010 SMD, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2010 (5025 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 150 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WFMB2010R1500FEA WFMB2010R1500FEA Виробник : Vishay Dale wfm.pdf Description: RES 0.15 OHM 2.0 W 1% 2010 SMD
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Resistance: 150 mOhms