Продукція > VISHAY / DALE > WFMB2010R2000FEA
WFMB2010R2000FEA
WFMB2010R2000FEA Vishay / Dale
wfm.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Current Sense Resistors - SMD 2watts .2ohms 1% B =NiCrAl High Power
на замовлення 267 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - WFMB2010R2000FEA - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.2 ohm, WFM, 2010 [Metrisch 5025], 2 W, ± 1%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025], Widerstandstechnologie: Metallplatte, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 2W, Widerstand: 0.2ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -65°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 5.08mm, euEccn: NLR, Produktpalette: WFM, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 170°C, Produktbreite: 2.54mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WFMB2010R2000FEA WFMB2010R2000FEA Виробник : VISHAY 2793367.pdf Description: VISHAY - WFMB2010R2000FEA - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.2 ohm, WFM, 2010 [Metrisch 5025], 2 W, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025]
Widerstandstechnologie: Metallplatte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 2W
Widerstand: 0.2ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -65°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 5.08mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WFM
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 170°C
Produktbreite: 2.54mm
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 2W
Widerstand: 0.2ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 5.08mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WFM
Produktbreite: 2.54mm
на замовлення 3 шт:
WFMB2010R2000FEA WFMB2010R2000FEA Виробник : Vishay Dale wfm.pdf Description: RES 0.2 OHM 2.0 W 1% 2010 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Resistance: 200 mOhms
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Part Status: Active
Resistance: 200 mOhms