Продукція > VISHAY / DALE > WFMB2512R0330FEA
WFMB2512R0330FEA
WFMB2512R0330FEA Vishay / Dale
wfm.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Current Sense Resistors - SMD 3watts .033ohms 1% B =NiCrAl High Power
на замовлення 3050 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.033 OHM 3.0 W 1% 2512 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 3W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 33 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WFMB2512R0330FEA WFMB2512R0330FEA Виробник : Vishay Dale wfm.pdf Description: RES 0.033 OHM 3.0 W 1% 2512 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 33 mOhms
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 33 mOhms