Продукція > VISHAY > WFMB2512R2000FEA
WFMB2512R2000FEA
WFMB2512R2000FEA Vishay
wfm.pdf
Виробник: Vishay
Current Sense Resistors - SMD 3watts .2ohms 1% B =NICRAL High Power
на замовлення 3998 шт:
термін постачання 767-776 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WFMB2512 .2 1% NICR EA E3, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 3W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±35ppm/°C, Size / Dimension: 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 4, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, Resistance: 200 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±35ppm/°C
Size / Dimension: 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Resistance: 200 mOhms
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 2512
Part Status: Active
Resistance: 200 mOhms