WH100-1R8JI
WH100-1R8JI Welwyn (TT electronics)
wh.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Wirewound 1.8Ohm 5% 100W ±100ppm/°C Aluminum Housed Axial Bulk
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WH100-1R8JI WH100-1R8JI Виробник : Welwyn (TT electronics) wh.pdf Res Wirewound 1.8Ohm 5% 100W ±100ppm/°C Aluminum Housed Axial Bulk