Продукція > TAKACHI > WH145-20-N-BL
WH145-20-N-BL TAKACHI
TAKACHI-WH.pdf TKC-WH145-20-N-WY.pdf
Виробник: TAKACHI
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 88mm; Y: 146mm; Z: 20mm; WH; ABS; black
Manufacturer series: WH
Body colour: black
Type of enclosure: multipurpose
Side colour: light grey
IP rating: IP67
Enclosure material: ABS
Dimension Z: 20mm
Dimension X: 88mm
Dimension Y: 146mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 88mm; Y: 146mm; Z: 20mm; WH; ABS; black, Manufacturer series: WH, Body colour: black, Type of enclosure: multipurpose, Side colour: light grey, IP rating: IP67, Enclosure material: ABS, Dimension Z: 20mm, Dimension X: 88mm, Dimension Y: 146mm.