WH200-3R3JI
WH200-3R3JI IRC (TT electronics)
wh.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 3.3Ohm 5% 200W ±100ppm/°C Aluminum Housed Axial Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Chassis Mount 3.3 ohm 5% 200W Wirewound Resistor.
Інші пропозиції WH200-3R3JI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WH200-3R3JI Виробник : Welwyn Components / TT Electronics Wirewound Resistors - Chassis Mount 3.3 ohm 5% 200W Wirewound Resistor