WH50T-51RJI
WH50T-51RJI Welwyn (TT electronics)
wh.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Wirewound 51Ohm 5% 50W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Bulk
на замовлення 140 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції WH50T-51RJI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WH50T-51RJI WH50T-51RJI Виробник : Welwyn (TT electronics) wh.pdf Res Wirewound 51Ohm 5% 50W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Bulk