WHC-375-01
WHC-375-01 Essentra Components
Fiber%2CWire%2CCable_Catalog.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: CBL CLIP P-TYPE NATURAL FASTENER
Packaging: Bulk
Features: Ribbed
Color: Natural
Mounting Type: Fastener
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Length: 0.830" (21.08mm)
Type: Clip, P-Type
Width: 0.400" (10.16mm)
Panel Hole Size: 0.204" (5.18mm)
Opening Size: 0.375" (9.53mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-2
Material Thickness: 0.050" (1.27mm)
Type Attributes: Open
на замовлення 30181 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ESSENTRA COMPONENTS - WHC-375-01 - CABLE CLAMP, 10.2MM, NYLON, NATURAL, tariffCode: 39269097, Material der Kabelklemme/des Kabelclips: Nylon (Polyamide), productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Außenlänge: -, euEccn: NLR, hazardous: false, Kabelklemme/Kabelclip: Screw Mount Cable Clamp, rohsPhthalatesCompliant: YES, Höhe: 21.1, directShipCharge: 25, Farbe der Kabelklemme/des Kabelclips: Natural, Innendurchmesser: -, usEccn: EAR99, Außenbreite: 10.2, Produktpalette: WHC Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
WHC-375-01 WHC-375-01 Виробник : ESSENTRA COMPONENTS 1854854.pdf Description: ESSENTRA COMPONENTS - WHC-375-01 - CABLE CLAMP, 10.2MM, NYLON, NATURAL