WHC-625-01BK
WHC-625-01BK Essentra Components
skuAsset?mediaId=100331
Виробник: Essentra Components
Description: CBL CLIP P-TYPE BLACK FASTENER
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Fastener
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Length: 1.125" (28.58mm)
Type: Clip, P-Type
Width: 0.500" (12.70mm)
Panel Hole Size: 0.204" (5.18mm)
Opening Size: 0.625" (15.88mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-2
Material Thickness: 0.080" (2.03mm)
Type Attributes: Open
Part Status: Active
на замовлення 1909 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ESSENTRA COMPONENTS - WHC-625-01BK - CABLE CLAMP, NYLON 6.6, BLACK, 15.9MM, tariffCode: 39269097, Material der Kabelklemme/des Kabelclips: Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Außenlänge: 28.6mm, euEccn: NLR, hazardous: false, Kabelklemme/Kabelclip: Screw Mount Cable Clamp, rohsPhthalatesCompliant: YES, Höhe: -, directShipCharge: 25, Farbe der Kabelklemme/des Kabelclips: Black, Innendurchmesser: 15.9mm, usEccn: EAR99, Außenbreite: 12.7mm, Produktpalette: WHC Series, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WHC-625-01BK WHC-625-01BK Виробник : ESSENTRA COMPONENTS skuAsset?mediaId=100331 Description: ESSENTRA COMPONENTS - WHC-625-01BK - CABLE CLAMP, NYLON 6.6, BLACK, 15.9MM
tariffCode: 39269097
Material der Kabelklemme/des Kabelclips: Nylon 6.6 (Polyamide 6.6)
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Außenlänge: 28.6mm
euEccn: NLR
hazardous: false
Kabelklemme/Kabelclip: Screw Mount Cable Clamp
rohsPhthalatesCompliant: YES
Höhe: -
directShipCharge: 25
Farbe der Kabelklemme/des Kabelclips: Black
Innendurchmesser: 15.9mm
usEccn: EAR99
Außenbreite: 12.7mm